Firma Lampa

carFirma Lampa to włoska firma, która stawia na wysoką jakość swoich towarów i średnią półkę cenową. W jej programie znajdują się na przykład wyłącznie gałki wykonane z chromu i prawdziwej skóry. Firma ta wykazuje dbałość nie tylko swoje wyroby i ich detale, ale także na atrakcyjne i funkcjonalne opakowania. Na niepowtarzalne i wyszukane wzornictwo stawia belgijska firma Impex, której towary różnią się od konkurencji nie tylko formą, ale i opakowaniem, co sprawia, iż są one łatwo zauważalne na sklepowej półce.

Sieci kształtują swoją politykę wobec akcesoriów w różny sposób. Jedne stawiają na współpracę z jedną konkretną marką i jej towary promują. Inne współpracują z kilkoma dystrybutorami i w ten sposób kształtują swoją politykę cenową. W Carrefour od lat niepodzielnie króluje Bottari, w Realu można kupić akcesoria Lampy, Rindera, Impexu oraz kilku mniejszych firm krajowych i zagranicznych. W Tesco klient znajdzie największy przekrój marek. Właściwie można stwierdzić, iż wszyscy liczący się na rynku dystrybutorzy sprzedają w Tesco określoną ilość swoich towarów. Jedyną firmą, która jest nieobecna w tej sieci, to włoska Firma Lampa.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>