Programy lojalnościowe dla klientów Toyoty – zapisy dzieci do klubów

images-41W programie lojalnościowym Toyoty jest możliwość zapisania dziecka do jednego z dwóch klubów. Dla młodszych dzieci przeznaczony jest klub Toyota Kids, dla starszych Toyota Junior. Dzieci mają okazję brania udziału w ciekawych konkursach i wygrywaniu wartościowych nagród. Co najmniej raz w roku każde dziecko zapisane do klubu otrzymuje prezent w postaci upominku. Uczestnicy programu Toyota more mają okazję uczestniczenia w organizowanych cyklicznie spotkaniach, podczas których uczą się wielu interesujących rzeczy np. prowadzenia samochodu w ekstremalnych warunkach.

Ciekawym rozwiązaniem jest też akcja Toyoty pod nazwą „Kluczyk za kluczyk”, w której klient decydujący się na zakup kolejnej toyoty, może oddać w rozliczeniu swój stary wóz, przez co zakup nowego auta będzie odpowiednio tańszy, a klient nie musi szukać nabywcy dla swojego starego samochodu. Kilka razy w roku uczestnicy programu Toyota more otrzymują czasopismo, z którego dowiedzieć się mogą wielu interesujących rzeczy na temat koncernu oraz modeli samochodów. Liczne sezonowe promocje na wymianę płynów eksploatacyjnych czy filtrów klimatyzatora oraz utrzymywanie stałych, niskich cen na podstawowe akcesoria i usługi sprawia, iż większość klientów kupujących samochód w salonie, zostaje jego stałymi i wiernymi klientami.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>